skip to main content

Żywienie Zwierząt

W Cargill Animal Nutrition tworzymy innowacyjne i zrównoważone rozwiązania dla sektora hodowli zwierzęcej. Wyczerpujące się zasoby naturalne oraz rosnąca populacja ludzi na Ziemi wymagają odpowiednich działań.  Dlatego nieustannie szukamy nowych sposobów na maksymalizację konwersji paszy i poprawę wydajności hodowli zwierząt. Jako jeden z czołowych dostawców produktów żywieniowych dla zwierząt na świecie, jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości pasze i efektywną dystrybucję. Naszym celem jest zapewnienie wyżywienia najważniejszym gatunkom zwierząt, to coś więcej niż platforma; to obietnica lepszego żywienia dla lepszego życia. Realizujemy ją codziennie tworząc rozwiązania przyszłości.

Dzięki naszej fachowej wiedzy oraz globalnej działalności jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do państwa potrzeb oraz aktualnych przepisów prawa . Nasza oferta obejmuje składniki paszy, formuły paszy, mieszanki paszowe, premiksy, dodatki paszowe oraz metody z dziedziny zarządzania, usługi zarządzania ryzykiem, i indywidualne rozwiązania.

Oferujemy

  • Szeroki wachlarz wysokiej jakości ekonomicznych produktów paszowych, oraz najlepsze dodatki paszowe
  • Najlepsze w swojej klasie dodatki paszowe poprawiające zdrowie i wydajność hodowli
  • Fachową wiedzę i indywidualne rozwiązania
  • Najnowszej generacji technologie i analizę składników odżywczych
  • Zaangażowanie w Twój sukces

Nasza oferta

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z paszą pełnoporcjową, premiksami, mieszanką podstawową, koncentratami czy dodatkami, nasza marka oferuje produkty i usługi, które zapewniają właściwe rozwiązania dla hodowanych przez Ciebie zwierząt.

Dowiedz się więcej

Innowacje

Zatrudniamy ponad 500 profesjonalistów w dziedzinie badań, pracujących w 17 najnowszej generacji centrach innowacji i zastosowań na całym świecie, i jesteśmy dumni z szerokiej wiedzy na temat żywego inwentarza, drobiu i akwakultury.

Dowiedz się więcej

Nasza globalna obecność

Cargill może poszczycić się ponad 120 latami doświadczenia w dziedzinie rozwiązań związanych z żywieniem zwierząt. Codziennie przychodzimy do pracy, by badać, poszukiwać innowacji i tworzyć rozwiązania, dzięki którym nasi klienci osiągają sukcesy i prosperują.

Odwiedź naszą witrynę globalną   Kontakt