skip to main content

Żywienie Zwierząt

W Cargill Animal Nutrition tworzymy innowacyjne, transformacyjne i zrównoważone rozwiązania dla sektora hodowli zwierzęcej. 

Dziś oznacza to pomoc w wykarmieniu rozwijającego się świata; populacja naszej planety ma wzrosnąć o prawie 30% do roku 2050. Oznacza to także pomoc w przystosowaniu się do złożonych sił rynku, gdyż przepisy zmieniają sposoby prowadzenia działalności, zmuszając do znajdowania nowych sposobów na maksymalizację konwersji paszy i poprawę wydajności hodowli zwierząt.

Naszym celem jest pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu, by umożliwić Ci wykonywanie pracy w sposób bardziej oszczędny, efektywny i zrównoważony. Oznacza to, że będziemy z Tobą współpracować, szukając rozwiązań dla Twoich problemów i budując Twoje zaufanie. Nasza misja to coś więcej niż platforma; to obietnica. Obietnica zapewnienia lepszego żywienia dla lepszego życia. Realizujemy tę obietnicę, ciągle tworząc powiązania, na których oprzemy lepszą przyszłość.

Siły rynku w ramach globalnego systemu żywnościowego zmieniają się codziennie. Konsumenci pragną zyskać pewność związaną z metodami produkcji ich białka zwierzęcego, a przepisy prawa mają wpływ na sposób prowadzenia działalności. Twoje środowisko lokalne wymaga indywidualnie dostosowanych rozwiązań opartych na dogłębnej wiedzy fachowej. Możemy pomóc Ci stawić czoła tym złożonym wyzwaniom i rozwijać firmę tak, by osiągnęła kolejny poziom.

Nasz zespół codziennie przychodzi do pracy, by zastanawiać się, jak zapewnić żywienie najważniejszym gatunkom zwierząt. Od oceny składników, przez formuły paszy pełnoporcjowej, aż po rozwiązania związane z produktywnością, możemy pomóc Twojej firmie wyróżnić się i poprawić rentowność.

Jesteśmy jednym z czołowych dostawców produktów żywieniowych dla zwierząt na świecie. Dzięki naszej globalnej wiedzy fachowej na temat łańcucha dostaw i zarządzania ryzykiem jesteśmy w stanie zaoferować wyróżniającą się wartość w oparciu o Twoje potrzeby w sektorze produkcji wysokiej jakości paszy i efektywnej dystrybucji. Nasze cenione na rynku marki i produkty wspierają opiekę, rozwój i wydajność różnych gatunków.

Dokładamy starań, by oferować najlepszy wybór w dziedzinie rozwiązań żywienia zwierząt. Nasza oferta obejmuje składniki paszy, formuły paszy, rozwiązania z dziedziny zarządzania, usługi zarządzania ryzykiem, mieszanki paszowe, premiksy, dodatki paszowe i indywidualne rozwiązania.

Co oferujemy

  • Szeroki wachlarz wysokiej jakości ekonomicznych produktów paszowych
  • Najlepsze w swojej klasie dodatki paszowe poprawiające zdrowie zwierząt i wydajność
  • Wiedzę fachową zdobytą w terenie i indywidualne rozwiązania
  • Technologie najnowszej generacji i analizę składników odżywczych
  • Jednolite wartości i zaangażowanie w Twój sukces

Nasza oferta

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z paszą pełnoporcjową, premiksami, mieszanką podstawową, koncentratami czy dodatkami, nasza marka oferuje produkty i usługi, które zapewniają właściwe rozwiązania dla hodowanych przez Ciebie zwierząt.

Dowiedz się więcej

Innowacje

Zatrudniamy ponad 500 profesjonalistów w dziedzinie badań, pracujących w 17 najnowszej generacji centrach innowacji i zastosowań na całym świecie, i jesteśmy dumni z szerokiej wiedzy na temat żywego inwentarza, drobiu i akwakultury.

Dowiedz się więcej

Nasza globalna obecność

Cargill może poszczycić się ponad 120 latami doświadczenia w dziedzinie rozwiązań związanych z żywieniem zwierząt. Codziennie przychodzimy do pracy, by badać, poszukiwać innowacji i tworzyć rozwiązania, dzięki którym nasi klienci osiągają sukcesy i prosperują.

Odwiedź naszą witrynę globalną   Kontakt