skip to main content

Obszary kariery

Poznaj zakres stanowisk zapewniających firmie Cargill siłę.

Nauka o zwierzętach

Codziennie na całym świecie firma Cargill tworzy rozwiązania z dziedziny żywienia zwierząt i składników paszy, osadzone w zdobyczach nauki i badaniach oraz dostosowane do unikatowych potrzeb.

producentów pasz, sprzedawców detalicznych i hodowców żywego inwentarza. Razem oferujemy lepsze żywienie dla lepszego życia.

Zapewniamy hodowcom żywego inwentarza lepsze zrozumienie żywienia zwierząt i oferujemy im rozwiązania z dziedziny pasz, jakich potrzebują. Nasze narzędzia i wiedza fachowa związana z żywieniem, oferowana producentom pasz pozwala im lepiej realizować cele związane z produkcją i reagować na chwiejność rynku. A nasza pełna oferta produktów dla sprzedawców detalicznych pasz i wiedza na temat marketingu jest w 100% skupiona na klientach.

W roku 2011 Cargill zakończyła przejmowanie firmy Provimi, globalnego lidera w dziedzinie premiksów i żywienia. Dziś nasza firma działająca w branży żywienia zwierząt zatrudnia ponad 17 tys. pracowników w 250 zakładach w 37 krajach, obsługując klientów w ponad 100 krajach na całym świecie.

Bez względu na to, czy jesteś ekspertem w dziedzinie sprzedaży, produkcji, marketingu strategicznego, tworzenia formuł czy łańcucha dostaw, możesz nam pomóc w dalszym budowaniu gromadzonej od 88 lat szerokiej wiedzy technicznej, przy równoczesnym wprowadzaniu skutecznych praktyk w rolnictwie i zmniejszeniu globalnego oddziaływania na środowisko. Jeśli chodzi o rozmiar i różnorodność naszej działalności związanej z żywieniem zwierząt, możliwości są nieograniczone. Dołącz do nas, by wzbogacić naszą globalną wiedzę na temat formuł i pogłębić zrozumienie potrzeb klientów na poziomie lokalnym.

Gdy staniesz się częścią naszej rodziny, będziesz pełnić rolę zaufanego doradcy, który może zmienić życie naszych rolników i klientów.

Czy pragniesz przyczynić się do osiągania naszych sukcesów i kształtować przyszłość żywienia?

Praca na stanowiskach administracyjnych i związanych z obsługą klienta

Mocne podstawy mają zasadnicze znaczenie dla sukcesu naszej organizacji

W firmie Cargill nasi pracownicy to podstawa, dlatego wiemy, że pracownicy i klienci są równie ważni. Nieustannie poszukujemy przejawiających troskę, zaangażowanych pracowników, którzy są dumni z tego, że mogą przyczynić się do sukcesów zarówno członków zespołu, jak i klientów.

Strategia i rozwój firmy

Czy pragniesz zostać globalnym liderem i zmieniać świat?

Program Strategia i rozwój firmy w firmie Cargill to jedna z najbardziej ekscytujących inicjatyw podyplomowych, powstała z myślą o rozwoju liderów. Pozwoli Ci ona zdobyć solidne doświadczenie w dziedzinie strategii, jak również rozwoju przedsiębiorstwa — od oceny możliwości wejścia na rynek po negocjacje i planowanie transakcji. Będziesz mieć okazję nie tylko doradzać, lecz także pomóc firmie w realizacji swoich zaleceń — niezależnie od tego, czy będziesz zarządzać zespołem integracyjnym czy warsztatami mającymi na celu poprawę rentowności w fabryce. Usiądziesz za stołem i pomożesz najważniejszym liderom jednej z największych na świecie prywatnych spółek w rozstrzyganiu najtrudniejszych pytań strategicznych. Będziesz zastanawiać się nad tym, jak zarządzać ryzykiem i wykorzystywać możliwości, jakie stawiają przez nami największe problemy, które musi rozwiązać współczesny świat — od bezpieczeństwa żywnościowego, przez niedostatek zasobów i zmiany klimatyczne po globalną wymianę handlową i nowe technologie. Będziesz rozwijać się jako lider — lider wykazujący się uczciwością, zaangażowaniem i odwagą — i kształtować przyszłość naszego przedsiębiorstwa.

Praca na stanowiskach technicznych i operacyjnych

Co jest dziś potrzebne, by nakarmić świat? Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, lecz w firmie Cargill jesteśmy w stanie im sprostać!

Nasze zakłady produkcyjne muszą zaspokoić popyt naszych klientów, którzy pragną, by na rynku pojawiły się nowe i ulepszone produkty. Bezpieczeństwo to nasze najważniejsze zobowiązanie; dotyczy to zarówno bezpieczeństwa naszych pracowników, jak i wytwarzanej przez nas żywności i nieustannie poszukujemy nowych sposobów na doskonalenie. Dokładamy także starań, by zmniejszać ilość zużywanej przez nas energii i zmniejszać emisje w sposób nieprzerwany i istotny we wszystkich naszych zakładach na całym świecie.

Oznacza to, że działanie naszych zakładów produkcyjnych cały czas się zmienia i istnieją miejsca, w których będziesz się cały czas uczyć i rozwijać. Inwestujemy w nasze zakłady i naszych pracowników, by możliwe było stawienie czoła tym wyzwaniom. Wykorzystujemy naszą wiedzę fachową i umiejętności przywódcze, lecz także staramy się tworzyć atmosferę wsparcia, by wszyscy członkowie zespołu mogli się rozwijać, osiągnąć pełnię potencjału, a ostatecznie przyczynić się do realizacji celów przez firmę Cargill.

Nasze zakłady produkcyjne potrzebują pracowników, którzy potrafią tworzyć inteligentne projekty, pracowników, którzy potrafią podejmować odważne, lecz przemyślane decyzje związane z zarządzaniem projektami, pracowników zaangażowanych i pełnych zapału, którzy będą eksploatować i dbać o urządzenia w ramach codziennej pracy oraz pracowników, którzy dołożą starań w celu zbudowania w firmie Cargill kultury zerowej liczby obrażeń.

Ścieżki kariery dla stanowisk technicznych i operacyjnych w firmie Cargill

  • Stanowiska techniczne: Inteligentny projekt oznacza inteligentne zakłady produkcyjne. Od deski kreślarskiej po rozruch nowej linii produkcyjnej czy urządzeń pozwalających oszczędzać energię: to podróż, która łączy ludzi tak, by dali z siebie wszystko na drodze do tworzenia innowacji, w ramach budżetu i w terminie.
  • Inżynieria procesu: Nowe produkty to nowe procesy. Realizacja planów w przedsięwzięciach na dużą skalę tak, by udało się dostarczyć produkt, jaki zamówił klient, to wyzwanie, któremu musimy stawić czoła.
  • Bezpieczeństwo żywności, jakość i zgodność z przepisami: W całej naszej działalności wszystkie nasze procesy i procedury muszą być stworzone tak, by zapewnić zgodność z najbardziej rygorystycznymi przepisami dotyczącymi przetwarzania żywności i normami dotyczącymi produktów. Więcej informacji
  • Utrzymanie i niezawodność: Sprawny zakład produkcyjny to taki, który działa efektywnie i wydajnie. Większość naszych zakładów produkcyjnych musi — i z powodzeniem im się to udaje — działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to możliwe dzięki starannej i rygorystycznej pracy naszych zespołów odpowiadających za utrzymanie i niezawodność.
  • Zarządzanie produkcją: Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z niewielkim niezależnym zakładem czy dużą zintegrowaną fabryką, to nasze zespoły, a nie pojedyncze osoby, sprawiają, że mogą one działać.
  • Ochrona środowiska i BHP: Tu nie chodzi tylko o zasady i procedury. Jesteśmy przekonani, że postępowanie zgodne z kulturą nieustannego zaangażowania i troski o środowisko oraz BHP zmieni wszystko dla naszych pracowników i naszej planety. Więcej informacji

Praca w dziale zasobów ludzkich

Ludzie to nasze największe dobro

Naszym celem jest stworzenie atmosfery, która pomaga w promowaniu zaangażowanych, zmotywowanych pracowników oraz zapewnienie zasobów umożliwiających im rozwinięcie pełni możliwości. Zatrudnianie, motywowanie, rozwijanie i zatrzymywanie właściwych ludzi ma zasadnicze znaczenie dla naszej zdolności do pogłębiania relacji z klientami oraz realizacji naszych zobowiązań wobec społeczności, którym służymy.

Praca w dziale IT

Dołącz do naszego zespołu zmieniającego sposób działania firmy Cargill

Łączenie naszych licznych spółek działających w ponad 60 krajach to niełatwe zadanie — a nasze zespoły ekspertów w dziedzinie technologii informatycznych potrafią mu doskonale sprostać. Dołącz do nas, a odkryjesz, że możesz wspierać najważniejsze procesy w firmie Cargill, dane biznesowe, informacje i technologie, które pomagają nam kształtować naszą przyszłość.

Praca w dziale prawnym

Dołącz do globalnej organizacji szczycącej się wygórowanymi standardami w dziedzinie uczciwości i odpowiedzialności

Jeśli marzysz o dynamicznej karierze w dziale prawnym organizacji szczycącej się wygórowanymi standardami w dziedzinie uczciwości i odpowiedzialności, to właśnie propozycja dla Ciebie. Nasz zespół prawny zarządza różnorodnymi zagadnieniami prawnymi o zasięgu globalnym i współpracuje z klientami na całym świecie przy podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych. W firmie Cargill pracujemy w środowisku, które wspiera wszystkie perspektywy i umożliwia zachowanie równowagi między karierą a życiem osobistym.

Praca w dziale badawczo-rozwojowym

Coraz częściej zwracamy się do naszych zespołów technicznych z nadzieją, że pomogą nam stymulować przyszły rozwój

Aby zrealizować stawiane przez firmę Cargill cele związane z rozwojem, potrzebujemy pracowników z różnorodnymi umiejętnościami technicznymi i wykształceniem — pracowników stosujących kreatywne metody rozwiązywania problemów, dokładających starań, by uzyskać najlepsze rozwiązania.

Praca w dziale sprzedaży i marketingu

Pomagamy klientom osiągać sukcesy dzięki współpracy i innowacji

Setki produktów i usług Cargill zaspokajają potrzeby naszych klientów z całego świata. Od branży gastronomicznej przez finanse i zarządzanie ryzykiem, nasze zespoły ds. sprzedaży współpracują z rolnikami, firmami z branży spożywczej, producentami, wytwórcami energii i usługodawcami z sektora finansów.

Dział strategicznego zaopatrzenia i zakupów

Dołącz do naszego zespołu odpowiedzialnego za globalne działania związane z zaopatrzeniem

Nasze zespoły ds. strategicznego zaopatrzenia zapewniają stabilną łączność, odpowiedzialność i relacje między spółkami Cargill. Będziesz w stanie wygenerować dla firmy konkretną wartość pieniężną, lecz także pomożesz zminimalizować oddziaływanie na środowisko na środowisko poprzez nasze działania globalne mające na celu ochronę zasobów naturalnych.

Łańcuch dostaw i logistyka

Przekonaj się, że transport towarów pomiędzy kontynentami i krajami może być zarówno sztuką, jak i nauką

Transport dużych ilości surowców z kontynentu na kontynent i z gospodarstwa rolnego do fabryki może być zarówno sztuką, jak i nauką. Nasze zespoły zajmujące się łańcuchem dostaw, transportem i logistyką odgrywają kluczową rolę w pomaganiu firmie Cargill i naszym partnerom biznesowym w zwiększaniu efektywności, zmniejszaniu kosztów i minimalizowaniu wpływu na środowisko. Niewiele firm na świecie może się z nami mierzyć w dziedzinie ilości i różnorodności transportowanych surowców, liczby obsługiwanych klientów i znacznej liczby partnerów, z którymi współpracujemy. Dołącz do zespołu, do którego firma Cargill poszukuje pracowników mogących wykazać się wiedzą fachową, sprawnością realizacji i tworzeniem wartości w dziedzinie globalnego transportu wielu produktów i usług.

Dział sprzedaży/handlowy

Poznaj zróżnicowane, globalne rynki handlowe

Dziś nasze rynki są złożone i zglobalizowane; rynki rozwijające się włączają kraje zachodu do wielobiegunowego świata nowych dostawców i klientów, od Chin po Afrykę.

W firmie Cargill handlujemy wieloma towarami z całego świata: nasionami zbóż i nasionami oleistymi, kakao, mięsem, cukrem, biopaliwami, frachtem oceanicznym, energią, gazem i ropą naftową. W naszej sieci talentów pracują najbardziej wyrafinowane i energiczne umysły na rynku. Cargill to idealna platforma startowa pozwalająca na eksplorowanie świata handlu, sprzedaży, zarządzania ryzykiem i działań analitycznych.

Nasza kultura

Nasza kultura zachęca pracowników do podejmowania decyzji, współpracy w ramach stanowisk związanych z analizą rynku towarów, nabywania doświadczenia bezpośredniego oraz dążenia do międzynarodowej kariery. Działalność handlowa firmy Cargill jest wysoce zróżnicowana, co oznacza dostęp do i kontakt z wieloma rynkami, towarami i regionami.

Uważamy, że nasi pracownicy mogą się wiele od siebie nauczyć, co oznacza, że środowisko handlowe w firmie Cargill nieustannie się rozwija. Dążymy i zachęcamy do różnorodności myślenia, odwagi i przekonania.

Ścieżki kariery dla stanowisk handlowych w firmie Cargill

Praca handlowca polega na zajmowaniu pozycji na rynkach towarów fizycznych, papieru i finansowych. Wykorzystują oni zaawansowane narzędzia do maksymalizacji marży zysku i interakcji z maklerami, klientami i giełdami kontraktów terminowych. Nasi handlowcy charakteryzują się dużą tolerancją ryzyka oraz nieustannie wykazują się wygórowanymi standardami w dziedzinie uczciwości doskonałymi umiejętnościami realizacyjnymi.

  • Merchandiserzy kupują i sprzedają produkty gotówkowe i fizyczne, przewidując wahania cen i takich zmiennych, jak pogoda, transport i psychologia rynku. Nawiązują i podtrzymują relacje z dostawcami, nabywcami i klientami. Są wprawnymi negocjatorami i twórcami relacji oraz dysponują wiedzą na temat dynamiki rynków lokalnych i regionalnych.
  • Profesjonaliści ds. zarządzania ryzykiem monitorują rynek, mierząc narażenie na ryzyko dla otwartych pozycji i pomagają identyfikować ryzyko rynkowe dla firmy oraz jej klientów. Współpracują ściśle z handlowcami i potrafią przewidywać ryzyko dzięki szczegółowym i wnikliwym analizom.
  • Analitycy rozpatrują wiele danych wejściowych w celu optymalizacji decyzji handlowych i dostarczenia informacji handlowcom. Są ekspertami w danej dziedzinie wykazującymi unikatową umiejętność rozumienia, przyswajania i przekazywania złożonych i niejednoznacznych informacji.