skip to main content

Płyny dielektryczne Envirotemp™

Wybierz oparte na naturalnych i syntetycznych estrach płyny dielektryczne Envirotemp™ do transformatorów mocy i rozdzielczych w celu poprawienia niezawodności sieci i bezpieczeństwa przeciwpożarowego, zmniejszenia wpływu na środowisko i redukcji kosztów

Jako cieszący się międzynarodowym uznaniem ekspert w dziedzinie płynów opartych na estrach oraz firma zarządzająca globalnym łańcuchem dostaw, Cargill dostarcza płyny dielektryczne Envirotemp™ FR3™ oparte na naturalnych estrach i płyny Envirotemp 200 zawierające estry syntetyczne koncernom energetycznym, klientom przemysłowym i producentom transformatorów z całego świata. Nasze płyny Envirotemp są stosowane w ponad milionie transformatorów mocy i transformatorów rozdzielczych na świecie.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź witrynę envirtempfluids.com  by uzyskać więcej informacji

Dzięki zastosowaniu technologii płynów FR3™ przedsiębiorstwa z branży energetycznej mogą:

  • Poprawić wydajność transformatora i stosować mniejsze, bardziej efektywne transformatory
  • Zwiększyć bezpieczeństwo przeciwpożarowe (płyn FR3 ma dwukrotnie wyższą temperaturę zapłonu i spalania niż olej mineralny)
  • Przedłużyć okres eksploatacji izolacji transformatora (5 do 8 razy dłużej niż w przypadku oleju mineralnego)
  • Zwiększyć obciążalność (aż o 20% większa dzięki możliwościom płynu FR3 w wysokich temperaturach)
  • Zmniejszyć wpływ na środowisko, gdyż płyn FR3 ulega biodegradacji, jest nietoksyczny i ma zerowy ślad węglowy
     

Nasze płyny dielektryczne Envirotemp™

Shared FR3 Logo Preview

Płyn Envirotemp™ FR3™

Oparty na naturalnych estrach płyn Envirotemp FR3 ulega biodegradacji i ma zerowy ślad węglowy. Może on pomóc w poprawieniu niezawodności sieci i wytrzymałości poprzez wydłużenie okresu eksploatacji izolacji, zwiększenie obciążalności i poprawę bezpieczeństwa przeciwpożarowego, przy równoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko

Więcej informacji

Shared 200 Logo Preview

Płyn Envirotemp™ 200

Płyn Envirotemp™ 200 to charakteryzujący się mniejszą palnością płyn dielektryczny oparty na estrach syntetycznych, który idealnie sprawdzi się w transformatorach oddychających swobodnie (nowych i regenerowanych). W porównaniu z olejami mineralnymi zapewnia on większe bezpieczeństwo przeciwpożarowe, lepszą ochronę środowiska i wyjątkową odporność na wilgoć. 

Więcej informacji

Odkryj, jak te innowacyjne oleje transformatorowe mogą przyczynić się do ulepszenia systemów zasilania i rozdzielczych.
Dowiedz się więcej