skip to main content

Zrównoważony rozwój

Naszą ambicją jest posiadanie najbardziej zrównoważonego łańcucha dostaw żywności na świecie

Od małych gospodarstw rodzinnych po globalne szlaki wysyłkowe - firma Cargill codziennie pracuje nad wdrażaniem nowych, zrównoważonych praktyk, aby zmniejszyć nasz wpływ na planetę i chronić ludzi.

W ciągu naszej długiej historii zdaliśmy sobie sprawę z tego, że rolnictwo jest częścią rozwiązań najbardziej palących problemów na świecie. Wiemy, że musimy zająć się problemami związanymi ze zmianą klimatu oraz musimy chronić wodę i lasy, zaspokajając jednocześnie rosnące zapotrzebowanie na żywność. Są to złożone wyzwania, ale pokonaliśmy wiele przeszkód, aby nasz system żywnościowy był odporny i zamierzamy nadal podążać tą drogą. Czujemy się głęboko odpowiedzialni za ochronę planety i jej mieszkańców, za zapewnienie czystszej, bezpieczniejszej przyszłości dla przyszłych pokoleń.

Nasze priorytety

Ustaliliśmy priorytety, które uwzględniają różnorodny wpływ naszej działalności na środowisko, społeczeństwo i gospodarkę. Mimo to zdajemy sobie sprawę, że żadna firma nie jest w stanie samodzielnie sprostać tym wyzwaniom. Dzięki połączeniu i współpracy z rolnikami, naszymi klientami oraz globalnymi i lokalnymi społecznościami, wierzymy, że nasz system żywnościowy pozostanie odporny.

Informacja dla ludności - Zakład Zwiększonego Ryzyka w Kiszkowie