skip to main content

O firmie

Każdego dnia pracujemy na różnych rynkach i w wielu branżach, pomagając światu prosperować.

We współpracy z producentami, sprzedawcami detalicznymi, właścicielami gospodarstw i władzami państwowymi dążymy do realizacji naszej misji, jaką jest żywienie ludzi i zwierząt w sposób bezpieczny, odpowiedzialny i zrównoważony.

Cargill w Polsce

Cargill rozpoczął swoją działalność w Polsce w 1991 roku, otwierając pierwsze biuro w Warszawie. Dziś zatrudniamy około 3000 osób w 23 lokalizacjach w całym kraju. Prowadzimy działalność w następujących obszarach: żywienie zwierząt, produkcja syropów skrobiowych, glutenu oraz alkoholu etylowego, handel zbożami, śrutami i roślinami oleistymi, import surowców i dodatków spożywczych oraz zarządzanie ryzykiem. Ściśle współpracujemy z oddziałami w innych krajach, takich jak Niemcy, Szwajcaria, Argentyna, Holandia i Ukraina, aby na co dzień zapewnić jak najlepsze produkty i rozwiązania dla naszych klientów.

Rolnictwo

Nasze zaangażowanie i ciężka praca sprawiają, że Cargill od lat jest w czołówce firm działających na polskim rynku zbóż, rzepaku i pasz. Jesteśmy jednym z największych eksporterów polskich zbóż i roślin oleistych, a nasze główne produkty to pszenica, pszenica paszowa, kukurydza, rzepak, jęczmień i mąka słonecznikowa. Łączymy podmioty produkujące i wykorzystujące zboża i rośliny oleiste z różnych regionów świata. Prowadzimy zintegrowaną działalnosć globalną, która obejmuje pozyskiwanie, magazynowanie, handel, przetwarzanie i dystrybucję zbóż i nasion oleistych takich jak: pszenica, kukurydza, rośliny oleiste, jęczmień, sorgo oraz oleje i mączki oleiste. Cargill zajmuje istotną pozycję w światowym rynku uprawy, transportu i przetwarzaniu zbóż, oferując rolnikom szeroki zakres usług i rozwiązań do zarządzania ryzykiem.

At A Glance

Cargill w pigułce

Krótka prezentacja firmy Cargill wraz podsumowaniem finansowym.

Company Overview

Informacje ogólne o firmie

Firma Cargill oferuje usługi i produkty spożywcze, rolne, finansowe oraz przemysłowe klientom na całym świecie.

History

Nasza historia

Interaktywna oś czasu.

Raport roczny na temat firmy

Shared Annual Report Preview

Raport roczny na temat firmy zawiera informacje o wynikach finansowych i działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju przedstawione w sposób odzwierciedlający współbieżną koncentrację na celu i zyskach. (Wersja tylko w języku angielskim)

Więcej informacji

Community Engagement

Firma Cargill inwestuje w społeczności lokalne poprzez rozwój gospodarczy, partnerstwa i darowizny w połączeniu z wolontariatem naszych pracowników.